هندزفری بی‌سیم Xiaomi Haylou GT1 یک جایگزین بسیار عالی برای هندزفری AirDots شیائومی محسوب می‌شود که نه تنها قیمت مناسبی دارد بلکه طراحی ظاهری کاملا مشابه‌ای داشته و عمر باتری آن در حالت استفاده از جعبه شارژ به 12 ساعت می‌رسد. اما در صورتی که شارژ باتری جعبه شارژ یا هندزفری به اتمام رسید، چطور باید مجددا آن را شارژ کرد؟

عمر باتری Haylou GT1

هندزفری بلوتوث Haylou GT1 از یک جعبه شارژ جداگانه بهره می‌برد که امکان شارژ کردن باتری هندزفری را به کاربر می‌دهد. در استفاده معمولی، این جعبه شارژ امکان استفاده از هندزفری تا حداکثر 12 ساعت را می‌دهد. برای شارژ کامل باتری به 1.5 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. با یکبار شارژ کامل می‌توانید تا 3.5 ساعت با استفاده از هندزفری مکالمه داشته باشید. علاوه بر این، اگر هندزفری به گوشی هوشمندتان متصل شده باشد، شما می‌توانید میزان شارژ باتری هندزفری‌ها را درون نمایشگر گوشی مشاهده نمایید.

شارژ کردن باتری Haylou GT1

با قرار دادن هندزفری‌ها درون محفظه مخصوص جعبه شارژ، وضعیت هندزفری‌ها به حالت شارژ تغییر خواهد کرد. در هنگام شارژ شدن باتری، یک چراغ قرمز رنگ بر روی هندزفری‌ قابل مشاهده خواهد بود.

شارژ کردن جعبه شارژ Haylou GT1

برای شارژ کردن جعبه شارژ ارائه شده به همراه Haylou GT1 به یک کابل Micro USB نیاز خواهید داشت. با اتصال این کابل به جعبه و آداپتور شارژ یک چراغ LED به رنگ قرمز روشن خواهد شد که نشان دهنده شارژ شدن باتری است. با اتمام فرآیند شارژ باتری، نور این چراغ به رنگ سبز تغییر می‌کند.