امروزه شمار بسیار زیادی از گجت های پوشیدنی برروی عملیات های سلامتی تمرکز   کرده اند. برروی مسائلی مانند شناسایی فشار خون، ضربان قلب، آنالیز کیفیت   خواب و میزان اکسیژن خون. سوال اینجاست که آیا دستبند هوشمند شیائومی می   بند 4 می تواند بروزرسانی جدیدی برای شناسایی میزان اکسیژن خون دریافت   کند؟!

این دستبند به همان چیزی که هست محدود خواهد بود
برای ایجاد کارایی بهتر، هر چند وقت یکبار شیائومی نسخه های بروز نرم افزاری را ارسال ارائه می کند. در این بروز رسانی ها ممکن است قابلیت هایی مانند شخصی سازی های بیشتر صفحه ساعت و زمان بندی خاموش شدن خودکار صفحه اضافه شوند. اما زمانی که از قابلیت های سلامتی صحبت میکنیم این دستبند هوشمند به تشخیص ضربان قلب و آنالیز خواب محدود شده است و تا به حال بروزرسانی ای مبنی بر اضافه شدن قابلیت میزان اکسیژن برای کاربران ارسال نشده و نخواهد شد. اگر به دنبال این قابلیت هستید بهتر از به شیائومی فکر نکنید.

در حال حاضر چه دستگاه هایی از این قابلیت برخوردار هستند
درست است دستبند هوشمند شیائومی قابلیت تشخیص میزان اکسیژن خون را ندارد اما دستگاه هایی در حال حاضر وجود دارند که از این قابلیت برخوردار هستند این دستگاه ها موارد زیر می باشند:
-    Honor Band 5
-    Honor Band 5i
-    Huawei Band 4
-    Huawei Band 4 pro
-    Huawei Watch GT2
-    Honor MagicWatch 2
اگر شما از این مچ بند استفاده می کنید و تجربه کاربری با آن را دارید، تجربه خود را با ما در میان گذاشته و نظر خود را بنویسید.