همان‌طور که احتمالا می‌دانید، ردمی به زودی قصد معرفی رسمی سه گوشی هوشمند جدید در سری Redmi Note 9 5G را دارد. رونمایی از این محصولات جدید در رویدادی به تاریخ 26 نوامبر در چین انجام خواهد شد. لو ویبینگ، مدیر عمومی برند ردمی در این رویداد سخنرانی خواهد کرد. با توجه به تصویری که از لیست محصولاتی که در جریان این رویداد معرفی می‌شوند به بیرون درز کرده است، می‌توان دریافت که ردمی علاوه بر این سه گوشی هوشمند، حداقل یک محصول هوشمند دیگر را هم معرفی خواهد کرد. 

از آنجایی که ویبینگ مدتی پیش در خصوص نخستین ساعت هوشمند ردمی تحت عنوان Redmi Watch صحبت کرده بود، انتظار می‌رود حداقل یکی از محصولات هوشمندی که در کنار Redmi Note 9 5G معرفی می‌شود، همین ساعت هوشمند باشد. علاوه بر این، تاییدیه‌ی سازمان MIIT چین در ماه سپتامبر که یک ساعت هوشمند با شماره مدل REDMIWT01 را نشان داد نیز یکی دیگر از دلایلی است که ردمی در این رویداد یک ساعت جدید را معرفی می‌کند.

جالب اینکه در همان ماه سپتامبر، یک ساعت هوشمند با شماره مدل REDMIWT02 نیز در اسناد مربوط به مجوزهای سازمان UL رویت شد. با توجه به شباهتی که بین شماره مدل این دو محصول وجود دارد، احتمالا شیائومی قصد دارد این ساعت هوشمند را تحت عنوان Mi Watch Lite در بازارهای بین‌المللی عرضه کند.

ماه گذشته، ساعت هوشمند می واچ لایت شیائومی موفق به دریافت مجوزهای لازم از سازمان FCC شد. در اطلاعات درج شده در این اسناد می‌توان دید که این ساعت هوشمند از یک نمایشگر مربعی تمام رنگی با اندازه 1.4 اینچ بهره می‌برد. علاوه بر این، نمایشگر به‌کار رفته در این ساعت هوشمند از قابلیت تنظیم روشنایی خودکار نیز پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند می واچ لایت از قابلیت مقاومت در برابر عمق 50 متری یا فشار 5 اتمسفری آب بهره می‌برد. تعداد زیادی مدهای ورزشی در این ساعت ارائه شده‌اند که اکثر آنها از قابلیت اندازه‌گیری پیوسته ضربان قلب نیز پشتیبانی می‌کنند. باتری 230 میلی‌آمپری به‌کار رفته در این محصول نیز از شارژ با توان 5 واتی پشتیبانی می‌کند.

از دیگر امکانات Mi Watch Lite شیائومی می‌توان به ماژول جی‌پی‌اس داخلی و چیپ اختصاصی بلوتوث 5.1 اشاره کرد. از آنجایی که شباهت زیاد بین شماره مدل‌های این ساعت هوشمند با Redmi Watch مشاهده می‌شود انتظار داریم در جریان رویداد 26 نوامبر نیز محصولی با مشخصات مشابه را ببینیم. متاسفانه هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت این محصول به بیرون درز نکرده است.

منبع