کمپانی ریل‌می فعالیت خود را در بازار هندزفری بی‌سیم و ساعت‌های هوشمند گسترش داده است. این برند چینی چند ماه پیش ساعت هوشمند Realme Watch را عرضه کرد و ماه گذشته نیز یک ساعت هوشمند جدید به نام Realme Watch S توسط این شرکت معرفی شد. حالا ریل‌می با انتشار پوستر تبلیغاتی، خبر از عرضه ساعت هوشمند Watch S Pro در کنار Watch S داده است. این دو ساعت هوشمند قرار است به‌زودی در بازار هند عرضه شوند.

بر اساس گزارش IDC، ریل‌می با کسب 22.1 درصد از سهم بازار هند در ماه سپتامبر، به بزرگترین فروشنده ساعت‌ هوشمند در بازار این کشور تبدیل شده است. نکته جالب اینکه، ریل‌می تنها با یک محصول، یعنی Realme Watch به این موفقیت دست پیدا کرد. علاوه بر این، در همان ماه سپتامبر، خبرهایی از وجود دو ساعت هوشمند واچ اس و واچ اس پرو به گوش می‌رسید و کمی بعد در جریان نمایشگاه تجاری IFA 2020 به‌صورت رسمی تایید شدند.

چند روز بعد از آن، هر دو ساعت هوشمند تاییدیه‌های لازم را دریافت کردند و سرانجام نسخه معمولی یعنی Watch S در ماه نوامبر در بازار پاکستان عرضه شد. این ساعت هوشمند کمی بعد در همان ماه نوامبر در مسیر ورود به بازار اروپا قرار گرفت و حالا قرار است به همراه نسخه Pro در بازار کشور هند عرضه شود. از آنجایی که نسخه معمولی واچ اس رسما معرفی شده است، همه چیز را در خصوص آن می‌دانیم، اما هنوز اطلاعاتی در مورد نسخه پرو به بیرون درز نکرده است.

به هر حال، با توجه به تاییدیه FCC، به‌نظر می‌رسد ریل‌می در نسخه پرو از یک نمایشگر OLED استفاده کرده و این مهمترین تفاوت بین دو ساعت هوشمند جدید این شرکت است. متاسفانه شعبه هند ریل‌می هنوز در خصوص تاریخ عرضه این ساعت هوشمند صحبتی نکرده است.

منبع