شرکت ریلمی(Realme) با رونمایی از ساعت‌های هوشمند Realme Watch 2 Pro نسل جدید محصولات پوشیدنی خود را در کشور مالزی راه‌اندازی کرده است. این محصول جدید علی‌رغم یک صفحه‌ی نمایش بزرگ و ویژگی‌های چشم‌کیر همچنان یک ساعت هوشمند با برچسب قیمت کم‌تر از ۱۰۰ دلار است.

 عرضه‌ی ساعت هوشمند Realme Watch 2 Pro درحالیست که شرکت ریلمی تنها یک ماه قبل از نسخه‌ی معمولی این محصول رونمایی کرده بود، با این حال به نظر می‌رسد که این شرکت تولیدکننده‌ی محصولات پوشیدنی هوشمند به دنبال گسترش خط تولید محصولات خود در بازار جهانی است. 

ساعت هوشمند Realme Watch 2 Pro

ساعت‌های جدید Realme Watch 2 Pro دارای یک صفحه‌ی نمایش بزرگ ۱/۷۵ اینچی(حدود ۵۶ درصد بزرگ‌تر از ساعت‌های Realme Watch 2) با همان طراحی مربع شکل هستند، با این حال وضوح تصویر به شکل چشم‌گیری بهبود یافته و به ۳۸۵ در ۳۲۰ پیکسل ارتقاء یافته است. سطح روشنایی صفحه‌ی نمایش نیز ۶۰۰ نیت اعلام شده است.

همچنین ریلمی اعلام کرده است که Realme Watch 2 Pro به GPS داخلی مجهز شده است، چیزی که در نسل قبلی ساعت هوشمند Realme Watch 2 عدم حضور آن احساس می‌شد.

شرکت ریلمی برای اینکه بتواند از تمام فضای نمایش اضافه شده به محصول جدید خود یعنی Realme Watch 2 Pro بهترین بهره را ببرد، با یک هنرمند اهل کره‌ی جنوبی با نام مستعار Grafflex همکاری کرده است تا واچ‌فیس‌های اختصاصی و سفارشی برای این محصول تولید کند. برهمین اساس قرار است بالغ بر ۱۰۰ واچ‌فیس جدید برای ساعت هوشمند Realme Watch 2 Pro عرضه شود که هرکدام با گزینه‌های شخصی‌سازی متفاوت همراه خواهند بود.

همانطور که انتظار می‌رسد، اندازه‌ی باتری استفاده شده در این محصول جدید نیز بزرگ‌تر شده است. ساعت هوشمند ریلمی واچ ۲ پرو به یک باتری ۳۹۰ میلی‌آمپری(نسل قبل ۳۱۵ میلی‌آمپر بود) مجهز شده است که تنها می‌تواند ۲ روز فعالیت بیشتر به طول عمر باتری شما اضافه کند. به عبارتی شما می‌توانید بدون نیاز به شارژ مجدد ساعت هوشمند خود، به صورت عادی ۱۴ روز از آن استفاده کنید.

ساعت هوشمند Realme Watch 2 Pro

مابقی ویژگی‌های در نظر گرفته شده برای این محصول همان چیزهایی است که در نسل قبل هم قابل مشاهده می‌باشد. شما با خرید Realme Watch 2 Pro به برنامه‌های ردیابی تناسب اندام، بیش از ۹۰ پروفایل ورزشی، سنسور SpO2(برای اندازه‌گیری سطح اکسیژن موجود در خون) و همچنین سنسور اندازه‌گیری نرخ ضربان قلب دسترسی خواهید داشت.

ساعت‌های هوشمند Realme Watch 2 Pro قرار است در ابتدا تنها در کشور مالزی عرضه شوند(همانطور که نسل قبلی این محصول نیز ابتدا عرضه شد) و پس از مدت کوتاهی عرضه‌ی جهانی آن آغاز گردد.