کمپانی Realme تا به این لحظه چند مدل هندزفری بی‌سیم مختلف را به بازار عرضه کرده است. اما بر اساس اطلاعات جدید، این کمپانی به دنبال عرضه یک هندزفری جدید تحت عنوان Realme Buds Q2 است که به‌زودی روانه بازار خواهد شد. همان‌طور که از نام این محصول مشخص است، با دومین نسل از هندزفری بی‌سیم Realme Buds Q مواجه هستیم. این هندزفری نخستین بار در ماه می در بازار چین و سپس در ماه ژوئن در بازار هند عرضه شد.

اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان عرضه نسل جدید هندزفری ریل‌می منتشر نشده است، اما با توجه به اینکه Realme Buds Q2 به تازگی موفق به کسب تاییدیه مخابراتی از سازمان‌های مربوطه در اندونزی شده است، احتمالا زمان عرضه خیلی دور نخواهد بود. در لیستی که به بیرون درز کرده است، این محصول با نام دقیق Realme Buds Q2 و شماره مدل RMA2008 ثبت شده است. متاسفانه در این سند هیچ جزئیاتی در خصوص این هندزفری بلوتوثی قابل رویت نیست.

به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری در خصوص این هندزفری بی‌سیم به بیرون درز خواهد کرد. خوب است بدانید که هندزفری Realme Buds Q به‌عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین هندزفری TWS ریل‌می با قیمت تقریبا 16.30 یورو به بازار عرضه شد. این هندزفری در رنگ‌های مشکی و زرد با طراحی داخل گوش یا In-Ear در دسترس کاربران قرار گرفت.

هندزفری بلوتوث جدید در سری Realme Buds Q از یک درایور 10 میلی‌متری برابر بهبود فرکانس‌های پایین (باس) بهره می‌برد و میزان تاخیر در تبادل سیگنال‌های صوتی تا حد 119 میلی ثانیه را ارائه می‌دهد. باتری به‌کار رفته در هر کدام از هندزفری‌های سمت راست و چپ قابلیت شارژدهی تا 4.5 ساعت را دارد و اگر از باتری کیس شارژ استفاده کنید این زمان به 20 ساعت می‌رسد.

منبع