کمپانی چینی ریل‌می با عرضه 50 میلیون دستگاه گوشی هوشمند، مقام سریع‌ترین برند تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان را به‌دست آورد. اما به غیر از گوشی هوشمند، این کمپانی در بازار گجت‌های پوشیدنی، به‌خصوص هندزفری‌های بی‌سیم نیز فعالیت خوبی دارد. در همین راستا، این تولیدکننده چینی قرار است به‌زودی یک هندزفری بی‌سیم TWS جدید را به بازار عرضه کند.

بر اساس گفته موکول شارما، اینفلوئنسر مشهور هندی در زمینه فناوری، ریل‌می در آینده‌ای نزدیک از هندزفری بی‌سیم جدید خود تحت عنوان Buds Air Pro Me رونمایی خواهد کرد. به هر حال، با توجه به نام‌گذاری این هندزفری به‌نظر می‌رسد این محصول نسخه ارزان‌قیمت‌تر یا گران‌قیمت‌تری از Buds Air Pro باشد. اگر قرار است این نسخه قیمت بالاتری را ارائه دهد به احتمال زیاد شاهد پشتیبانی از قابلیت شارژ بی‌سیم خواهیم بود.

اما در صورتی که ریل‌می قصد عرضه این هندزفری بی‌سیم با قیمت پایین‌تری نسبت به مدل اصلی را داشته باشد، احتمالا کاربران ویژگی حذف نویز فعال یا ANC را در اختیار نخواهند داشت. انتظار می‌رود به غیر از این مورد، تفاوت خاصی بین نسخه اصلی و Buds Air Pro Me وجود نداشته باشد. از سوی دیگر، بادز ایر پرو ام‌ای می‌تواند از طراحی متفاوتی برخوردار باشد و مثلا مانند هندزفری Galaxy Buds سامسونگ، ریل‌می از هیچ‌گونه ساقه یا دسته‌ای در طراحی آن استفاده نکند.

به هر حال، با توجه به نزدیک بودن زمان عرضه این هندزفری بی‌سیم، انتظار می‌رود در روزها و هفته‌های آتی، اخبار و جزئیات دقیق‌تر و بیشتری از این محصول را شاهد باشیم.

منبع