به نظر می‌رسد که پس از موفقیت نسخه‌ی ویژه‌ای از تلفن‌های هوشمند OnePlus 8T که با تم بازی رایانه‌ای سایبرپانک(CyberPunk 2027) در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شدند، این شرکت قصد دارد یک نسخه‌ی ویژه از ساعت‌های هوشمند خود را به این بازی اختصاص دهد. بر همین اساس گفته شده که به زودی شاهد عرضه‌ی ساعت‌های هوشمند OnePlus Watch CyberPunk 2027 در بازار خواهیم بود.

نکته‌ی جالب در رابطه با این محصول جدید آن است که وان‌پلاس همزمان با دریافت مجوز و تصمیم‌گیری برای عرضه‌ی یک نسخه‌ی مخصوص از ساعت‌های هوشمند خود براساس بازی رایانه‌ای CyberPunk 2027 با مشکلات و باگ‌های مختلف روبرو شده است، درحالیکه این بازی رایانه‌ای نیز پس از عرضه دارای تعداد زیادی مشکلات نرم‌افزاری بود و به عنوان یکی از پر باگ‌ترین بازی‌های سال توصیف شد.

ساعت‌های هوشمند OnePlus Watch CyberPunk 2027

به هر حال، انتظار می‌رود که محصول جدید OnePlus یک ساعت هوشمند با واچ‌فیس و همچنین طراحی و رنگ الهام گرفته از بازی CyberPunk 2027 باشد؛ درحالیکه سایر مشخصات فنی مشابه استانداردهای ساعت هوشمند OnePlus Watch خواهد بود و تغییری در سخت‌افزارهای داخلی آن ایجاد نشده است.

این بدان معناست که ساعت‌های هوشمند OnePlus Watch CyberPunk 2027 دارای یک بدنه‌ی گرد ۴۶ میلی‌متری مجهز به صفحه‌ی نمایش ۱/۳۹ اینچی از نوع AMOLED خواهند بود. این محصول همچنان دارای یک GPS داخلی، سنسور اندازه‌گیری نرخ ضربان قلب و همچنین قابلیت اندازه‌گیری اکسیژن خون است. این درحالیست که گفته می‌شود ساعت هوشمند وان‌پلاس می‌تواند بدون نیاز به شارژ مجدد بالغ بر دو هفته فعالیت مداوم داشته باشد.

نسخه‌ی ویژه‌ی ساعت‌های OnePlus Watch قرار است از تاریخ ۲۴ام می در کشور چین عرضه شوند، هرچند که هیچ اطلاعاتی در رابطه با قیمت‌گذاری آن در دسترس نیست. نسخه‌ی معمولی ساعت‌های OnePlus Watch در حال حاضر با قیمت ۱۴۹ یورو در بازار جهانی در دسترس است و انتظار می‌رود که نسخه‌ی ویژه کمی گران‌تر باشد.