شرکت میزو که در زمینه‌ی تولید ساعت هوشمند فعالیت دارد، چند روز قبل به طور رسمی از آغاز رزرو فرآیند خرید ساعت هوشمند جدید خود خبر داد. این محصول جدید که به پردازنده‌ی قدرتمند اسنپدراگون Wear 4100 مجهز شده، قرار است در تاریخ ۳۱ام می ۲۰۲۱ به صورت رسمی در بازارهای جهانی عرضه شود.

تصاویر منتشر شده در رابطه با ساعت هوشمند جدید شرکت Meizu نشان دهنده‌ی یک محصول با بدنه‌ی مربع شکل است، که با گزارشات پیشین همخوانی کامل دارد. گرچه این محصول جدید ظاهری شبیه به ساعت‌های هوشمند شرکت اپل یعنی Apple Watch دارد، اما همچنان هیچ اطلاعاتی در رابطه با صفحه‌ی نمایش آن در دسترس قرار نگرفته است.

ساعت هوشمند میزو Meizu

طبق شایعات و اطلاعات غیرسمی، ساعت هوشمند Meizu احتمالاً براساس سیستم عامل Flyme راه‌اندازی شده و به کاربران اجازه خواهد داد تا نرم‌افزارهای ثالث را وارد و بروزرسانی کنند.

اطلاعیه‌ی مربوط به این ساعت هوشمند جدید در پلت‌فرم رسانه‌ی اجتماعی Weibo و توسط حساب رسمی شرکت Meizu منتشر شده است. در این اعلامیه توضیح داده شده که ساعت هوشمند جدید میزو قرار است با استفاده از پردازنده‌ی Snapdragon 4100 و با قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت‌های بسیار کوچک eSIM به بازار عرضه شده و از هم اکنون کاربران می‌توانند در صورت تمایل در روند رزور آن ثبت نام کنند. سیم‌کارت‌های eSIM که قابلیت اتصال به شبکه‌ی 4G را هم دارند، این امکان را به شما می‌دهند تا بدون تکیه بر تلفن‌های هوشمند جفت شده، تماس تلفنی برقرار کنید.

ساعت هوشمند میزو Meizu

انتظار می‌رود که ساعت هوشمند Meizu به ویژگی‌های نسل فعلی از جمله قابلیت اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون(SpO2)، ثبت ضربان قلب و مواردی از این دست مجهز شده باشد. در حال حاضر مشخصات دستگاه فوق‌الذکر همچنان اعلام نشده باقی مانده است، با این حال انتظار می‌رود که طی چند روز آتی مشخصات کامل ساعت هوشمند Meizu به طور رسمی اعلام شود.

به گفته‌ی مقامات شرکت میزو، ساعت‌های هوشمند این شرکت تمامی قابلیت‌های معمول از جمله پخش موسیقی، نظارت بر تناسب اندام، خدمات پرداخت همراه و سایر موارد را خواهد داشت.