اچ‌تی‌سی چند سال پیش یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند بازار محسوب می‌شد اما در حال حاضر فعالیت بسیار کمی در این بازار دارد. اما به‌نظر می‌رسد این کمپانی تایوانی قصد دارد شانس خود را در تولید محصولات دیگری مانند هندزفری بی‌سیم نیز امتحان کند. به‌تازگی تصاویر واقعی منسوب به هندزفری بی‌سیم HTC در اسناد مربوط به NCC رویت شده است که در خصوص طراحی هندزفری و کیس شارژ آن، به ما یک دید کلی می‌دهد.

این نخستین بار است که تصاویر واقعی هندزفری بی‌سیم جدید اچ‌تی‌سی به بیرون درز می‌کند. با توجه به اسناد مربوط به تاییدیه NCC، این هندزفری با شماره مدل HTC TWS1 در این وب‌سایت به ثبت رسیده است و کیس شارژ آن از یک باتری 400 میلی‌آمپری بهره می‌برد. این هندزفری با استفاده از استاندارد بلوتوث 5.0 به گوشی‌های هوشمند متصل می‌شود و با استفاده از پورت USB Type-C موجود بر روی کیس شارژ می‌توانید باتری کیس و هندزفری‌ها را با توان 5 وات شارژ کنید.

با مشاهده تصاویر می‌توان دریافت که اچ‌تی‌سی هندزفری بی‌سیم جدیدش را حداقل در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه خواهد کرد. طراحی ظاهری هندزفری ساده است و شباهت‌هایی به Mi AirDots شیائومی دارد. البته لبه‌های کیس شارژ در هندزفری اچ‌تی‌سی انحنای بیشتری دارند. رنگ مات استفاده شده برای بدنه هندزفری‌ها، جذابیت خاصی به آنها داده است.

به همراه هندزفری کابل شارژ USB مخصوص هم ارائه می‌شود. در حال حاضر جزئیات بیشتری در خصوص هندزفری بی‌سیم HTC در دسترس قرار ندارد و حتی نمی‌دانیم این محصول قرار است دقیقا با چه نامی به بازار عرضه شود. ویژگی‌های رایجی مانند حذف نویز فعال یا ANC که این روزها در اکثر هندزفری‌های میان‌رده و بالارده ارائه می‌شود نیز در اسناد NCC قید نشده است. به هر حال، با توجه به اینکه فرآیند تاییدیه‌های لازم توسط این هندزفری در حال انجام است، احتمالا در آینده نزدیک شاهد عرضه آن به بازار خواهیم بود.

منبع