ایربادزهای کاملا بی‌سیم شیائومی تحت عنوان Haylou GT1 TWS نه تنها از   اتصال‌های دوتایی بلکه از اتصال تکی (فقط یکی از هندزفری‌ها) نیز پشتیبانی   می‌کنند. اگر نخستین باری است که قصد اتصال این هندزفری‌ها به گوشی  موبایل  خود را دارید با مطالعه این آموزش می‌توانید نحوه دقیق انجام این  کار را  مشاهده نمایید.

اتصال هر دو هندزفری

گام اول: هر دو هندزفری را از درون محفظه مخصوص شارژ خارج کنید و برپسب پلاستیکی که در زیر آن چسبیده است را جدا کنید سپس دوباره داخل محفظه شارژ قرار دهید و بار دیگر هر دو را از محفظه خارج کنید.

گام دوم: اجازه دهید چراغ LED سفید رنگ بر روی هندزفری سمت راست شروع به چشمک زدن کند.

گام سوم: اتصال بلوتوث را بر روی گوشی هوشمند خود روشن نموده و سپس بر روی دستگاه Haylou-GT1_R لمس کنید تا هندزفری‌ها به گوشی متصل شوند.

گام چهارم: صبر کنید تا چراغ LED خاموش شود، در این صورت متوجه می‌شوید که هر دو ایربادز با موفقیت به گوشی هوشمندتان متصل شده‌اند.

اتصال به صورت تکی

گام اول: یکی از دو ایربادز Haylou GT1 را از درون محفظه شارژ خارج کنید.

گام دوم: صبر کنید تا چراغ LED هندزفری شروع به چشمک زدن کند.

گام سوم: بلوتوث را بر روی گوشی هوشمندتان روشن کرده و از لیست درخواست‌های اتصال بر روی Haylou-GT1_R یا Haylou-GT1_L لمس کنید تا هندزفری سمت راست یا سمت چپ به گوشی متصل شود.

نکته: پس از اولین اتصال، اگر بلوتوث دستگاه روشن باشد هدست‌ها به صورت خودکار به آخرین دستگاهی که به آن متصل بوده‌اند متصل خواهند شد. هندزفری سمت چپ برای اتصال خودکار به دستگاه ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد، بنابراین باید صبور باشید!