شرکت هایلو(Haylou) به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی، به تازگی یک ساعت هوشمند جدید به نام RS3 به بازار معرفی کرده است. طبق معمول، ساعت‌های هوشمند RS3 یک محصول مقرون به صرفه هستند که تنها با پرداخت ۵۷/۱۸ یورو می‌توانید مالک یکی از آن‌ها باشید.

نکته‌ی جالب در رابطه با این محصول ارزان قیمت آن است که هایلو یک ماژول GPS را در ساعت‌های هوشمند RS3 مورد استفاده قرار داده است، ویژگی که معمولاً در محصولات مقرون به صرفه و هم رده‌ی RS3 وجود ندارد.

ساعت‌های RS3 دارای یک صفحه‌ی نمایش ۱/۲ اینچی از نوع AMOLED با وضوح تصویر ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل با قابلیت لمس هستند. 

ساعت هوشمند هایلو Haylou RS3

برای استفاده از رابط کاربری این محصول نیز Haylou دو عدد دکمه‌ی فیزیکی در RS3 قرار داده است. به گفته‌ی شرکت سازنده، این ساعت هوشمند جدید به یک باتری ۲۳۰ میلی‌آمپری مجهز شده که می‌تواند بدون نیاز به شارژ مجدد بیش از ۷ روز فعالیت داشته باشد. علاوه بر این گفته شده که مدت زمان استفاده‌ی مداوم از GPS پیش از اتمام شارژ دستگاه حدود ۲۵ ساعت است، که در میان محصولات هم رده یک مزیت به شمار می‌آید.

شرکت هایلو همچنین مدعی شده که ساعت‌های هوشمند RS3 در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و دارای گواهینامه‌ی 5ATM هستند؛ بنابراین بدون هرگونه نگرانی کاربر می‌تواند هنگام شنا و یا حمام از این ساعت هوشمند استفاده کند. این محصول همچنین به فناوری ارتباطی Bluetooth 5.0 مجهز شده و به واسطه‌ی نرم‌افزار Haylou app می‌تواند با سایر دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید و iOS ارتباط برقرار کند.