براساس جدیدترین اطلاعات بدست آمده، به‌نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد در آینده‌ای بسیار نزدیک از هندزفری بلوتوث جدید خود تحت عنوان Galaxy Buds Beyond رونمایی کند. این هندزفری TWS در حالی به بازار عرضه می‌شود که مدت بسیار کمی از عرضه Galaxy Buds Live به بازار می‌گذرد. کاربران می‌توانند از اواسط ژانویه 2021 هندزفری جدید سامسونگ را تهیه کنند. علاوه بر این، سامسونگ در همین بازه زمانی قصد معرفی سری جدید پرچمداران خود تحت عنوان Galaxy S21 را نیز دارد.

سامسونگ طی سال‌های اخیر اشتیاق زیادی برای عرضه مدل‌های جدید هندزفری‌های بی‌سیم از خود نشان داده که معمولا عرضه بسیاری از آنها با معرفی گوشی‌های هوشمند سری گلکسی همزمان شده است. سری Galaxy Buds در سال 2019 همزمان با گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس 10 عرضه شد و در سال جاری نیز چند مدل از سری Galaxy Buds از جمله جدیدترین هندزفری بی‌سیم این کمپانی یعنی Buds Live نیز به همراه گوشی Galaxy Note 20 عرضه شدند.

اما هندزفری بلوتوثی جدید سامسونگ به‌تازگی موفق به دریافت تاییدیه از سازمان 3C شد. با کسب این تاییدیه، در واقع می‌توان مطمئن بود که به‌زودی شاهد عرضه این هندزفری در بازار چین خواهیم بود. با توجه به اطلاعات درج شده در اسناد این سازمان، باتری به‌کار رفته در کیس شارژ این هندزفری یک نمونه 472 میلی‌آمپری است.

بدین ترتیب ظرفیت باتری مشابه Galaxy Buds Live است و به‌نظر می‌رسد این مدل صرفا یک نسخه کمی تغییر یافته از Galaxy Buds Live باشد. شماره مدل هندزفری بلوتوث جدید سامسونگ نیز EB-BR190ABY ثبت شده و اگر آن را با شماره مدل EB-BR170ABU هندزفری Galaxy Buds Live مقایسه کنید، تفاوت‌های بسیار کمی را شاهد خواهید بود. 

هندزفری بی‌سیم Galaxy Buds Beyond سامسونگ احتمالا به همراه سری گلکسی اس 21 عرضه می‌شود. سامسونگ در حال حاضر تمامی مجوزهای لازم از جمله نام تجاری، حقوق مالکیت معنوی و تاییدیه‌های مخابراتی را دریافت کرده است و آماده عرضه این محصول در بازار جهانی و چین است.

اگرچه فعلا شباهت‌های بین Buds Live و Buds Beyond زیاد به‌نظر می‌رسد ممکن است در نهایت شاهد تفاوت‌های زیادی در طراحی و مشخصات فنی این دو محصول باشیم. به هر حال هنوز هیچ جزئیات رسمی از سوی سامسونگ منتشر نشده است.

منبع