شرکت فیت‌بیت به تازگی از یک نسخه‌ی ویژه‌ی ردیابت تناسب اندام Fitbit Ace 3 برای کودکان با طرح مینیون‌ها رونمایی کرده است.

نسخه‌ی مینیون مچ‌بند‌های هوشمند Fitbit Ace 3 با رنگ زرد روشن و طرح مینیون‌ها بر روی بندهای پلاستیکی آن عرضه خواهد شد تا علاوه بر زیبایی ظاهری بتواند باعث جلب توجه‌ی کودکان شود.

این نسخه‌ی ویژه از مچ‌بندهای هوشمند فیت‌بیت علاوه بر بند‌های مینیونی و یک نشان پلاستیکی بزرگ، دارای چندین واچ‌فیس کودکانه هم خواهد بود. این واچ‌فیس‌ها چندین ویژگی ترغیب کودکان به فعالیت را دارند که هنگام رقصیدن، اسکیت بورد، دویدن و سایر فعالیت‌های ورزشی همراه کودک فعال شده و بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌گردند.

مچ‌بندهای هوشمند Fitbit Ace 3 با طرح مینیون

نشان‌های پلاسیکی همراه این مچ‌بند هوشمند نیز شامل برخی از شناخته شده‌ترین شخصیت‌های مجموعه‌ی کارتونی مینیون‌ها(از جمله کوین، باب و استوارت) بوده و به نظر می‌رسد که شرکت فیت‌بیت قصد دارد این مجموعه را گسترش دهد. 

به گفته‌ی الیسون راس(Alison Ross) مدیر بخش مشارکت‌های استراتژیک شرکت Fitbit «والدین و کودکان به دلیل ویژگی‌های جذاب و انگیزشی مچ‌بندهای ACE که باعث تحریک بچه‌ها به تحرک و ایجاد عادت‌های مرتبط با سلامت بدنی می‌شوند، عاشق این محصول هستند».

به گفته‌ی وی معرفی نسخه‌ی ویژه‌ی کودکان که با الهام گرفتن از شخصیت‌های کارتونی مینیون‌ها ساخته شده است، باعث می‌شود که مچ‌بندهای Fitbit Ace 3 نسبت به قبل حتی سرگرم‌کننده‌تر شده و استفاده از آن‌ها برابر کودکان لذت بخش باشد، درحالیکه خانواده‌ی محصولات Fitbit نیز گسترش خواهد یافت.

شایان ذکر است که مچ‌بندهای هوشمند سری Fitbit Ace در واقع محصولات ردیاب تناسب اندام هستند که برای افراد بالای ۶ سال طراحی شده است. این محصول با تمرکز بر ایجاد انگیزه، افزایش تحرک و پاداش به کاربران طراحی شده است.

با تمام این تفاسیر، شرکت فیت‌بیت اعلام نموده که مشخصات فنی و سخت‌افزاری نسخه‌ی مینیون مچ‌بندهای هوشمند Fitbit Ace 3 با نسخه‌های استاندارد تفاوتی ندارد و این محصول نیز به یک صفحه‌ی نمایش تک رنگ و قابلیت ضد آب مجهز است. طول عمر باتری مچ‌بندهای طرح مینیون Fitbit Ace 3 دارای ۸ روز طول عمر مفید باتری بوده و کاربران در رابطه با شارژ مجدد آن نگرانی نخواهند داشت.