درباره یوپین

یوپین ، تامین کالای لوازم جانبی موبایل و کالای دیجیتال

صاحبان فروشگاه کالای خود را از عمده فروش و به اصطلاح بنکداران خریداری می کنند و برای تامین کالای خود همیشه باید با تعداد زیادی از بنکداران در ارتباط باشند تا برای داشتن تنوع خوبی از کالاها بتوانند از تعداد زیادی بنکدار تامین کالا کنند. اگر شما صاحب فروشگاه هستید حتما این مشکل همیشگی را کاملا درک کرده و همچنان در صدد یافتن تامین کننده ای هستید که بتواند اکثریت کالای شما را با قیمت مناسب موجود داشته باشد تا شما به جای ثبت مثلا ده فاکتور مختلف با ثبت یک فاکتور از یک تامین کننده به راحتی خرید کنید.

یوپین فقط یک تامین کننده یا فروشنده کالا نیست، یوپین رابط بین تامین کنندگان کالا با صاحبان فروشگاه می باشد. در زمستان سال 1399 فعالیت یوپین به صورت آنلاین شروع شد تا به سبکی جدید و راحت صاحبان فروشگاه بتوانند کالاهای مختلف را با قیمت مناسب انتخاب کرده و در سبد خود اضافه کنند و به راحتی خرید خود را انجام دهند. کارشناسان یوپین تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین قیمت کالا را در اختیار شما قرار دهند و البته همیشه مشتاق شنیدن نظرات شما هستند.

همانطور که ما از صاحبان فروشگاه دعوت می کنیم وارد یوپین شوند و کالای خود را خریداری کنند از تامین کنندگان هم دعوت می کنیم برای فروش کالای خود با کارشناسان ما در ارتباط باشند تا بتوانیم بستر مناسبی برای تامین کالا ایجاد کنیم.

گروه جوانان فعال و با انرژی یوپین در حال تلاش هستند که هر روز قدمی برای بهتر شدن بردارند و این اطمینان را به شما می دهیم همیشه نوآوری و خلاقیت را در این مجموعه مشاهده خواهید کرد.

 

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@youpin.ir
02166757353